Produkty Realizace Kariéra Kontakty
Profil firmy
  CK STAVBY produkty
  Haly, stáje, sklady
    Ocelové konstukce
    Zemědělství
    Průmysl
    Ventilační systémy
    Svinovací plachty
  Stájové technologie
    Systémy hrazení
    Napáječky
    Drbadla
    Lehací matrace
  Kejdové hospodářství
  Pastevní systémy
 Ocelové konstrukce

Ocelové konstrukce
Jsou nejběžnějším typem konstrukcí různého využití. Jejich předností je dlouhodobá životnost. Standardní povrchová úprava je nátěr syntetickou barvou, ale životnost je možno ještě zvýšit povrchovou úpravou žárovým zinkováním.
Pro výrobu si zpracováváme vlastní výrobní a montážní dokumentaci. Kotvení hal se provádí pomocí chemických kotev nebo na ocelové desky předem osazené do betonových patek. Montáž haly běžné velikosti je 3 - 4 týdny.

Zaměření dodávek
- zemědělství
- průmysl

Hlavní typy konstrukcí:
1. Rámová konstrukce – konstrukce haly je složena z šroubovaných rámů spojených podélně ztužícími prvky. Jednotlivé rámy se skládají z nohy a vazníku, který je u větších rozponů hal ze dvou částí. Pro zlepšení stability haly je noha a část vazníku vyráběna z proměnného profilu. Rámové konstrukce mohou být dodávány i se spodním nebo horním táhlem. Výhodou rámové konstrukce je velká světlá výška.

2. Příhradová konstrukce – její uplatnění je tam, kde není požadavek na velkou vnitřní světlou výšku haly. Výškové využití haly je dáno délkou nohy.

Zemědělství
Vyrábíme a dodáváme konstrukce stájí pro hospodářská zvířata, jízdárny pro koně a skladové haly různého využití.
- kravíny
- jízdárny
- seníky
- sklady


kravín

detail konstrukce

Jízdárna pro koně

čekárna dojírny

seník

sklad

Průmysl
Kromě odvětví zemědělství nabízíme stavby zateplených průmyslových výrobních hal rámové nebo příhradové konstrukce včetně dodávek střešních vaznic a kompletního opláštění. Součástí dodávek může být i vnitřní technologické vybavení jako vytápění, elektroinstalace a jeřábové dráhy. Dodáváme rovněž zateplené i nezateplené skladové haly libovolných velikostí a různé speciální konstrukce podle požadavků zákazníků.


rámová konstrukce

příhradová konstrukce

ocel. konstrukce- průmysl

ocel. konstrukce- průmysl

opláštění budov PUR

ocel. konstrukce speciální